Rekrutacja do nowoczesnego liceum już trwa. Każdy dzień jest dniem otwartym. Przyjdź i zobacz jak uczymy z wykorzystaniem iPadów.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Budynek szkoły

Koniec roku szkolnego - czerwiec 2021

Lekcja biologii w terenie

Sprzątanie świata 2021

Zobacz też

 • Film: Jaki jest "REJ"?

  Film powstał na zajęciach z muzyki. Zmontowany został w aplikacji iMovie, a podkład dźwiękowy powstał dzięki aplikacji GarageBand. Jego autorami są uczniowie klas pierwszych, którzy przeprowadzili wywiady z dyrekcją, nauczycielami i uczniami. 

  Zapraszamy do obejrzenia Jaki jest "REJ"?.

 • Re(j)start nauczania

  Zastosowanie iPadów i technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) na zajęciach

 • Film - minutka z naszym liceum

 • Program "Oczytani-oczarowani"

  Logo projektu Program realizowany był przy wsparciu Funduszy Europejskich "POWER - Wiedza, edukacja rozwój".Logo funduszy europejskich POWER

  Blog "Oczytani-oczarowani"powstał w trakcie realizacji programu o tym samym tytule, mającego na celu promowanie czytelnictwa wśród młodzieży. Można w nim znaleźć recenzje książek, reportaże z wydarzeń i wiele innych. Zapraszamy do czytania! Na dłuższą lekturę polecamy tekst "Dwie Doroty w Londynie (nie licząc mnie)" - uśmiech na twarzy czytającego jest gwarantowany.

Banery/Logo